Obsluha CNC ohraňovacího lisu TrumaBend

Pracovní místo ( Obsluha CNC ohraňovacího lisu TrumaBend ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ohýbání kovových dílů podle výkresu na CNC ohraňovacím lisu.
Hledáme uchazeče, kteří splňují tyto požadavky:
- mají představu o práci na stejném nebo obdobném zařízení
- uživatelskou znalost práce na PC
- základní znalost čtení technických výkresů
- ochota učit se, spolehlivost
Práce je ve dvanáctihodinových směnách, v nepřetržitém provozu.
Nabízíme nástupní mzdu 120-130,- Kč/hod. (podle délky praxe) + příplatky za práci v noci a o víkendech.
Nabízíme zajímavou práci na moderních strojích, postupné zaučení, po zapracování navýšení mzdy.
Práce je vhodná i pro čerstvě vyučené nebo s malou praxí.