Příslušníci bezpečnostního sboru (pouze muži)

  • Vinařice

Pracovní místo ( Příslušníci bezpečnostního sboru (pouze muži) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výběrové řízení na tuto pracovní pozici se koná dne 10.10.2019 v 9:00 hodin v zasedací místnosti Úřadu práce v Kladně, č.dv. 417, 1. patro.

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 150.000,-Kč

Požadujeme:
věk min. 18 let, státní občanství ČR a naprostá bezúhonnost, střední vzdělání ukončené maturitou nebo výučním listem, jedná se o služební poměr.
Podmínky přijetí: zdravotní, fyzická a psychická způsobilost
nástupní mzda 26.120,-Kč, po absolvování nástupního kurzu a zařazení do směnného režimu
navýšení platu na částku 29.840,-Kč.
pracovní doba nejprve v jednosměnném provozu 7,5 hod., poté ve směnném provozu 12 hod.

Nabízíme:
pravidelný měsíční příjem, výhody služebního poměru
6 týdnů dovolené, po odsloužení stanoveného počtu let výsluhový příspěvek a odchodné
příspěvky na stravování, rekreaci, kulturu, sport nebo penzijní připojištění, bezúročné půjčky
možnost poskytnutí ubytování
vlastní stravovací zařízení v areálu věznice (výběr ze 3 jídel), bezplatné využití posilovny a sauny, cvičení sebeobrany

K ústnímu pohovoru budou pozváni uchazeči, kteří splňují stanovené požadavky
U zaslaného životopisu je bezpodmínečně nutný souhlas se soustřeďováním osobních údajů pro potřeby přijímacího řízení dle zák.č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.