Učitel / učitelka základní školy 1. stupeň - anglický jazyk

  • Kladno

Pracovní místo ( Učitel / učitelka základní školy 1. stupeň - anglický jazyk ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Soukromá základní škola přijme do svého týmu novou posilu na pozici učitel/ka AJ na základní škole - 1. stupeň.
Požadujeme:
pedagogické vzdělání dle zákona č. 563/2017 Sb., kladný vztah k dětem, kreativní přístup, flexibilitu, samostatnost a příjemné vystupování.
Nabízíme:
zajímavou práci, vstřícné a podporující vedení, kvalitně vybavené prostředí školy, nízký počet žáků ve třídě.
Možnost kombinování s jiným úvazkem.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na email: lenka.koubova@zsduhovysvet.cz

Místo práce: MŠ a ZŠ Duhový svět, s.r.o., J. Hory 1376, Kladno, nástup září 2019