Účetní všeobecní

  • Bohumín

Pracovní místo ( Účetní všeobecní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co bude Vašim úkolem: " všeobecné samostatné účtování na uceleném úseku účetnictví " účtování pohledávek a závazků, zúčtovacích vztahů k odběratelům, dodavatelům a zaměstnancům " účtování aktivních a pasivních dohadů, časového rozlišení " provádění oprav v účetních dokladech " dokladová inventarizace " zpracování statistických a účetních výkazů " kontrola pokladních dokladů, zástup pokladní Co od Vás očekáváme: " středoškolské vzdělání " praxi v oblasti účetnictví min. 1 rok výhodou " znalost účetních předpisů " organizační schopnosti, pracovní nasazení, pečlivost, samostatnost " znalost MS Office a účetního softwaru VEMA vítána Nabízíme: " práci na plný úvazek " dobré platové podmínky " 5 týdnů dovolené " příspěvek na stravování " výhodný mobilní zaměstnanecký program " příspěvek na penzijní připojištění " možnost využití nadstandardního pokoje bez úhrady poplatku v případě hospitalizace Způsob kontaktu: předem telefonicky od 7.00 hod. do 14.00 hod. nebo e-mailem