účetní (možno i OZZ, OZP)

  • Český Těšín

Pracovní místo ( účetní (možno i OZZ, OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: - vedení kompletního účetnictví, - provádění účetní operací vč. konsolidace a analýzy finančních údajů, - vedení dlouhodobého majetku a zásob, - příprava finančních výkazů, - kontrola bankovních účtů, - vedení evidence a zaúčtování přijatých a vydaných faktur, - účtování bankovních výpisů, - těsná spolupráce s hlavní účetní Požadavky: - pracovní zkušenosti v oblasti účetnictví podmínkou, min.2 roky, - zkušenosti s praktickým účtováním, měsíčními i ročními závěrkami, - znalost účetní legislativy, - znalost legislativy DPH a praktické zkušenosti s procesem vyhotovení daňového přiznání a souvisejících dokumentů, - samostatnost, pečlivost, spolehlivost, systematičnost - pokročilá uživatelská znalost MS Office - Word, Excel - zájem učit se nové věci, - nástup ihned, případně dle dohody Nabízíme: - odborný i osobní rozvoj a růst, možnost seberealizace - práci na plný úvazek - pečlivé zaučení, školení, - stravenky, - flexibilní prac. dobu, možnost občasné práce z domova, - přátelskou atmosféru Zájemci o práci mohou zaslat životopis na e-mail: ustavpohoda@seznam.cz. Vybráni uchazeči budou pozvání k pohovoru.