OBSLUHA RECEPCE A SPORTBARU

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( OBSLUHA RECEPCE A SPORTBARU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Manažer sportcentra, tel.: 731 123 037,
e-mail: HR@imperial-group.cz
Sportcentrum Imperial Karlovy Vary hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

OBSLUHA RECEPCE A BARU SPORTCENTRA

Kontakt: Manager sportcentra, tel: 731123037, HR@imperial-group.cz
Pracovní náplň:
zajištění služeb spojených s chodem sportcentra např. vyřizování rezervací, výdej ručníků, zapůjčení a prodej sportovního vybavení, prodej nápojů a občerstvení, doplňků stravy atd.
obsluha sport baru
komunikace s klienty
Nabízíme:
placené zdravotní volno "Sick Days"
vyšší víkendové příplatky oproti zákoníku práce
zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
celodenní strava za 30,- Kč z kvalitních surovin připravované kuchaři 5* hotelu
příjemné a moderní pracovní prostředí
další profesní vzdělávání
Požadujeme:
SŠ s maturitou
znalost práce na PC
zkušenosti s přípravou kávy a dalších nápojů, drobného občerstvení, servírováním a kasírováním
znalost RJ, AJ či NJ na komunikační úrovní výhodou
příjemný vzhled a vystupování
pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, trestní bezúhonnost
Pracovní podmínky:
pracovní doba 7:30 - 20:30 turnusové služby
nástup od 1.12.2019