PRODEJCE ZÁJEZDŮ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( PRODEJCE ZÁJEZDŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Duchoňová Petra, tel.: 777 788 641, e-mail: petra.duchonova@invia.cz Popis pozice: Do pobočky naší cestovní agentury hledáme příjemného a komunikativního kandidáta na pozici prodejce zájezdů. Mezi hlavní aktivity patří zajištění plynulého chodu kanceláře, jednání s klienty a vytváření nabídek. Ideální kandidát by měl mít aktivní zájem o cestovní ruch a schopnost naslouchat přáním zákazníka. Vaší zodpovědností bude: -nabídka a prodej zájezdů -vyřizování přijatých poptávek a následná rezervace zájezdů -poskytování poradenství a komunikace se zákazníky Požadujeme: -SŠ vzdělání -zájem o cestovní ruch -dobré zeměpisné znalosti -základní znalost AJ -uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook) -příjemné vystupování -dobré komunikační a prodejní dovednosti -pečlivost a smysl pro zodpovědnost Výhodou: -vzdělání v oboru -praxe v prodeji zájezdů v cestovní kanceláři nebo agentuře -znalost NJ, RJ -osobní zkušenost s cestováním Nabízíme: -zajímavou a dynamickou práci v příjemném kolektivu -motivující platové ohodnocení (bonusy za prodané zájezdy a doplňkové služby) -odborná školení a poznávací cesty do destinací -důraz na rozvoj zaměstnanců - mobilní telefon, sleva na zájezdy