AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Klesa Tomáš, tel.: 731 403 201, e-mail: tomas.klesa@autobond.cz
Jedná se o pracoviště v Karlových Varech, Studentská 429/29a, 360 07 Karlovy Vary

Společnost AUTOBOND GROUP a.s., která je autorizovaným dealerem značek:
KIA, NISSAN a MITSUBISHI v Karlových Varech,
hledá vhodného uchazeče na pozici Automechanik - opravář motorových vozidel pro rozšiřující se kolektiv.

Požadujeme:
-Vyučen v oboru podmínkou
-Praxe v oboru min. 2 roky výhodou
-Praxe ve značkovém servisu prioritní výhodou
-Řidičský průkaz sk. B
-Trestní bezúhonnost
-Spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:
-Zázemí silné, prosperující společnosti
-Práci s nejmodernější automobilovou technikou
-Platové ohodnocení odpovídající dosaženým výkonům, od 25 000 Kč - 40 000 Kč
-Možnost osobního rozvoje a vzdělávání
-Stabilní kolektiv
-Firemní benefity jako příspěvek na stravování, levný firemní tarif na volání, firemní akce,
slevu na firemní služby

V případě zájmu zašlete svůj životopis na kontakt:
Tomáš Klesa
Tel.: 731 403 201
e-mail: tomas.klesa@autobond.cz

Věk není rozhodující, přijmeme uchazeče všech věkových kategorií.

Všechny doručené životopisy pečlivě posoudíme s ohledem na popis pracovní náplně. Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá, budou pozváni k osobnímu pohovoru a to i případně k jiné pozici, lépe odpovídající uvedené praxi v životopise. Ostatní kandidáty bohužel nemůžeme individuálně kontaktovat. Děkujeme za pochopení.