zdravotní laborant

Pracovní místo ( zdravotní laborant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT E-MAILEM
Kvalifikační požadavky dle Zákona 96/2004 v platném znění
Druh vzdělání: SZŠ - obor zdravotní laborant nebo akreditovaný bakalářský studijní obor zdravotní laborant
Praktická denní osobní činnost v laboratoři minimálně 1 rok - není podmínkou
Pracovitost, spolehlivost, komunikativnost, schopnost rychlé orientace a úsudku
Ochota a schopnost učit se nové věci, zájem podílet se na prosperitě společnosti
Znalost práce s PC, schopnost práce v týmu, schopnost sociálního kontaktu, přesnost, preciznost, odpovědnost
Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
Stravenky, 6 týdnů dovolené, vyšetření, která MeDiLa nabízí pro zaměstnnace zdarma, firemní akce (Dětský den, Vánoční večírek), příspěvek na penzijní připojištění