Seřizovač | kmenový stav | Jihlava

Pracovní místo ( Seřizovač | kmenový stav | Jihlava ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme TOP platové ohodnocení a nástup přímo do kmenového stavu ! Na své si přijdou jak ostřílení chlapíci se zkušenostmi na pozici seřizovače, tak i absolventi strojírenských/technických oborů. Vše Vám vysvětlíme a důkladně Vás zaučíme, takže pokud Vás tato nabídka zaujala, stačí už jen poslat životopis :-)

Do kmenového stavu hledáme zaměstnance, kteří se nebojí dát ruku k dílu a jejichž pracovní náplní bude:

- zodpovědnost za správné seřízení strojů a zařízení
- kontrola technického stavu strojů (ve spojení s oddělením údržby)
- spolupráce s kolegy z oddělení kvality při sledování zmetkovitosti
- řešení technických problémů s technology