PLÁNOVAČ ÚDRŽBY - SKLADNÍK na 1 směnu

Pracovní náplň

Příležitost téměř pro každého s technickým přehledem, dobrými organizačními schopnostmi a znalostí AJ či NJ, alespoň pro základní dorozumění. Využití cizího jazyka bude jen občasné a netrváme na perfektní gramatické znalosti, musíte se ovšem umět domluvit/pochopit se zahraničním dodavatelem.
Další a podstatnou náplní práce bude:
- objednávat, naskladňovat a odepisovat náhradní díly
- provádět periodické inventury a kontrolu min. hladin
- vydávat díly pracovníkům údržby
- sledovat a hlídat náklady na náhradní díly a údržbu
- zpracovávat pracovní výkazy pracovníkům údržby
- plánovat a vyhodnocovat preventivní prohlídky
- komunikovat s dodavateli
- podávat návrhy na optimalizaci skladu ND

Požadujeme

- ideálně SŠ popř. vyučen v technickém směru
- praxe na stejné či podobné pozici, popř. zájem o technickou údržbu
- AJ či NJ pro základní komunikaci s dodavateli
- dobré komunikační schopnosti, samostatnost a pečlivost
- znalost MS Office
- ŘP sk B

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- dotované závodní stravování
- 13. mzda + další benefity
- náborový příspěvek 5000 Kč
- mimořádné příplatky za směnný provoz 500 a 1000 Kč/měs.
- pro třísměnný provoz 100 Kč/den stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
- příspěvek na dopravu 500 až 1500 Kč/měs.
- příplatek za zdraví (bez prac. neschopnosti) 500Kč