OPERÁTOR / OPERÁTORKA CALL CENTRA

  • Jičín

Pracovní místo ( OPERÁTOR / OPERÁTORKA CALL CENTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V call centru přijímáme ty, kteří mají chuť pracovat, ale nemají žádné zkušenosti s logistikou a dispečinkem. Nejsme však klasické call centrum. Nebudete se u nás už navždy nudit a také vás mnohem lépe finančně oceníme.
My tuto sekci vnímáme jako přípravu. Díky jednodušší práci se pozvolna naučíte vše podstatné o firmě i oboru. Lidé tu zpravidla zůstávají jen pár měsíců a pak pokračují k důležitějším pozicím.
Pokud máte zkušenosti s komunikací po telefonu či přímým obchodem, paráda. Ale rádi vás vše naučíme. Stačí odhodlání, snaha, chuť pracovat a nebát se komunikovat s lidmi
Očekáváme: skvělý hlasový projev, nadšení pro obchod, pozitivní přístup a ochotu učit se novým věcem
Nabízíme: zaškolení, skvělý kolektiv,firemní benefity, pracovní dobu pouze ve všední dny a možnost kariérního růstu,příjemné pracovní prostředí