OPERÁTOR / OPERÁTORKA CALL CENTRA TELEMARKETINGOVÝCH SLUŽEB

  • Jičín

Pracovní místo ( OPERÁTOR / OPERÁTORKA CALL CENTRA TELEMARKETINGOVÝCH SLUŽEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s prací v Call centru, umíte to, baví Vás to, ale nelíbí se Vám ohodnocení a práce o víkendech? Nabídka je i pro uchazeče,kteří jsou bez předchozích zkušeností.
Očekáváme: Skvělý hlasový projev, nadšení pro obchod, pozitivní přístup a ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme: Zaškolení, skvělý kolektiv, 15 firemních benefitů, pracovní dobu pouze ve všední dny a možnost kariérního růstu.
Benefity:
13. plat, 14. plat, stravenky, věrnostní dovolená, finanční příplatek na dovolenou
Akce organizujeme zdarma zájezd na vinobraní, motokáry, paintball, lodě, Vánoční večírek a další
Dáváme zdarma ovoce pro celou pobočku, na celý týden
Každý odpracovaný rok 1-5 navyšujeme základ mzdy
Individuální měsíční prémie ke mzdě, týmové měsíční prémie ke mzdě, vzdělání a profesní rozvoj, dárek ke svatbě / narození miminka, individuální motivační příspěvky, nadstandardní pracovní prostředí, firemní ručně dělané hodinky
Pozice vhodná i pro OZP.