POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE DO ŘEZNICTVÍ, POMOCNÝ ŘEZNÍK / ŘEZNICE

  • Hořice

Pracovní místo ( POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE DO ŘEZNICTVÍ, POMOCNÝ ŘEZNÍK / ŘEZNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE DO ŘEZNICTVÍ, POMOCNÝ ŘEZNÍK / ŘEZNICE- pracoviště Hořice v Podkrkonoší
Kontakt: p. Slavík, tel.: +420 777 315 890
Pracovní poměr na půl roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Náplň práce:
pomocné práce typu: tepelné oprac. masných výrobků, řezání, kostění, mletí, narážení, krájení, úklid pracoviště atd.
Hledáme pracovníka, který by měl chuť se výhledově zaučit na řezníka - zaškolíme.
Požadujeme:
praxe v potravinářském oboru výhodou, praxe se zpracováním masa výhodou, potravinářský průkaz podmínkou, manuální zručnost, zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost, práce vhodná pro šikovné ženy i muže, časovou flexibilitu, zodpovědné a samostatné jednání
Nabízíme:
práci na HPP, práci v čistém a příjemném prostředí rodinné firmy, zaměstnanecké slevy na maso a uzeninu, jednosměnný provoz, jistotu měsíčního příjmu