LÉKAŘ/-KA BEZ ATESTACE (KROMĚ OBORŮ PRAKTICKÉHO LÉKAŘSTVÍ)

  • Jičín

Pracovní místo ( LÉKAŘ/-KA BEZ ATESTACE (KROMĚ OBORŮ PRAKTICKÉHO LÉKAŘSTVÍ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

LÉKAŘ/-KA BEZ ATESTACE (KROMĚ OBORŮ PRAKTICKÉHO LÉKAŘSTVÍ) - pracoviště Jičín Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte na personální oddělení Oblastní nemocnice Jičín a.s., se sídlem Bolzanova 512, 506 01 Jičín, nebo email personal@nemjc.cz, tel.: 493 582 222. Jedná se o výkon ÚPS - služby pohotovosti. Rozpis práce dle dohody s vedoucím oddělení. Zkrácený úvazek - min. 15 hodin týdně. Nabízíme: - adekvátní pracovní a platové podmínky - pracovní poměr nejprve na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Požadavky: - odpovídající vzdělání dle zákona č. 95/2004 Sb., - vhodné i pro cizince s povolením k výkonu povolání lékaře na území ČR s komunikativní znalostí ČJ, - zdravotní způsobilost a bezúhonnost, - uživatelská znalost práce na PC