MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI/-CE ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ

  • Jičín

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI/-CE ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI/-CE ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ - pracoviště Jičín.
V případě zájmu pište na e-mail: eq.expertquality@gmail.com, bližší informace od 10:00 - 15:00 hod na tel.: +420 792 312 709 Ing. Sojma.
Požadujeme dobrý zrak, pečlivost. Jedná se o obsluhu strojů na výrobu kondenzátorů, nevyloučeno hlučné prostředí. Pro přijetí bude rozhodující výsledek testu zručnosti a testu na vytrvalost zraku.
Nabízíme stravenky, vzdělávací program, vhodné pro občany EU i cizince na zaměstnanecké karty..