Asistent(ka) marketingu na celý úvazek

  • Zlín

Pracovní náplň

Firma EMAK přijme zaměstnance na pozici asistent marketingových prací. Jde o práci na celý pracovní úvazek v kanceláři ve Zlíně.

- komunikace se zákazníky

- psaní textů (copywriting)

- tvoření PPC kampaní

- průběžné vyhodnocování a kontrola běžících kampaní

- práce s webovými prezentacemi

Požadujeme

- psaní textů (texty pro webové stránky, články, ppc)

- základní orientace v problematice online marketingu (copywriting, PPC)

- uživatelská znalost Excel a Word

- chuť neustále se vzdělávat

- zodpovědnost

- znalost angličtiny výhodou

- znalost inzertního systému AdWords, popřípadě Sklik a Facebook je výhodou

- praxe v oblasti copywritingu je výhodou

Nabízíme

- dlouhodobé vzdělávání v oboru online marketingu

- pravidelná školení ve firmě a v Google

- profesní růst v dynamické společnosti

- příjemný kolektiv rodinné firmy

- samostatnou a kreativní práci v online marketingu

- kreativní a zajímavou práci na konkrétních kampaních a projektech

Své životopisy s označení pozice, o kterou máte zájem zasílejte na email: kariera@emak.cz

Detaily nabídky Asistent(ka) marketingu na celý úvazek, Zlín

Firma

EMAK - Ing. Radek Vilímek ( zaměstnavatel )

Adresa

Na Slanici 444, Zlín

Pracovní poměr

Zkrácený úvazek

Zařazení

IT - prodej a služby, IT internet multimédia, Marketing reklama a PR

Telefon

Kontaktní osoba

ing. Radek Vilímek

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát