Seřizovač vstřikovacích lisů - šance pro absolventy

Pracovní místo ( Seřizovač vstřikovacích lisů - šance pro absolventy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Seřizovač vstřikovacích lisů
Podle míry svých znalostí a schopností budete na této pozici zodpovědný za správné nasazení formy na vstřikovací lis, její zapojení, seřízení a rozjezd výroby.

Požadujeme
* min SOU technického zaměření
* praxe se seřizováním vstřikovacích lisů- není podmínkou ale výhodou
* ochotu k práci v nepřetržitém provozu ve 12hodinových směnách (v režimu 2 ranní - 2 noční - 4 dny volno)

Nabízíme
* jistotu a zázemí stabilní firmy
* mzdu od 24.000,- Kč do 40 000,- Kč (včetně prémií, příplatků a v závislosti na dosavadních zkušenostech a znalostech
* 13. a 14. plat
* věrnostní bonus
* 25 dní dovolená
* firemní benefity (bazén, lékárna, fit-centrum)
* stravenky v hodnotě 100 Kč
* možnost pracovní seberealizace, podpora neustálého pracovního růstu (školení)
Podmínkou k účasti ve výběrovém řízení je zaslání životopisu předem na adresu:
magda.neveceralova@bap.boryszew.eu . Výběrové řízení - každou středu ve 13:00 hodin, Želivského 23, 466 05 Jablonec nad Nisou