OBCHODNÍ MANAŽER l PARDUBICE

Pracovní místo ( OBCHODNÍ MANAŽER l PARDUBICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HLEDÁ SE OBCHODNÍ MANAŽER!

Jedná se o společnost, která je odborníkem v prodeji IT produktů! Nemusíte mít zkušenosti s prodejem v oboru IT, nemusíte být ani technický typ, stačí nám pokud víte, co je enterprise sale nebo jste už slyšeli pojem MRR business.

Pokud Vás zajímá více info, čtěte dál!

Náplň práce:

- zajištění a rozvoj partnerských a stávajících projektů
- prezentace firmy a firemních kompetencí
- analýza zákazníků a cit pro nalezení možností uplatnění
- akvizice v oslovování potenciálních zákazníků a jejich péče o ně