IT MANAGER l PARDUBICE

Pracovní náplň

HLEDÁ SE IT MANAGER!

Pro významného zaměstnavatele v Pardubicích hledáme supermana, který se bude starat o vedení celého IT oddělení.

Co Vás na této pozici čeká?
- vedení týmu v rámci IT oddělení (motivace a rozvoj členů týmů po odborné stránce)
- zodpovědnost za správu HW a vývoj SW aplikací
- sledování nových trendů v oblasti IT
- zodpovědnost za rozpočet IT oddělení a nákup IT vybavení
- zajišťování IT a ISM bezpečnosti, tvorba interních předpisů
- zodpovědnost za dodržování stanovených KPI a pravidelné reportování vedení společnosti

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání (IT zaměření výhodou)
- aktivní znalost AJ (NJ výhodou)
- praxe na obdobné pozici min. 5 let
- zkušenosti s vedením IT týmu ve výrobní společnosti s automatizovanou výrobou
- velmi dobré organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

- služební automobil i k soukromým účelům
- 25 dní dovolené
- flexibilní pracovní doba
- dotované závodní stravování
- propracovaný systém benefitů (penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center)