SUPERVISOR LINKY I AUTOMOTIVE I ŘÍZENÍ LIDÍ

Pracovní náplň

HLEDÁ SE SUPERVISOR VÝROBNÍ LINKY!

NÁSTUP IHNED!

Co budeš mít na starosti?
- plánování práce operátorů a jumperů výrobní linky aby fungovala plynule
- vedení dokumentace výrobního procesu a kvalitě výroby
- zodpovědnost za zlepšování, zavádění změn a kontrol

Požadujeme

- SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
- AJ na základní úrovni
- zkušenost s vedením lidí
- ochota pracovat v třísměnném či nepřetržitém provozu
- základní znalost práce s PC (Excel)

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- Výrobky společnosti za zvýhodněné ceny
- Věrnostní bonusy
- Výhodný program u společnosti T-Mobile
- Závodní stravování (zaměstnanec platí pouze 16,- Kč za hlavní jídlo a 7,- Kč za polévku, zbytek doplácí zaměstnavatel)
- Slevy v optikách, na sportovištích apod.
- Zaměstnanecký benefit u společnosti Dell
- Firemní oblečení

Detaily nabídky SUPERVISOR LINKY I AUTOMOTIVE I ŘÍZENÍ LIDÍ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát