Software/Firmware design engineer l SKVĚLÁ MZDA l PARDUBICE

Pracovní místo ( Software/Firmware design engineer l SKVĚLÁ MZDA l PARDUBICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Software/Firmware design engineer/Vývojář pro návrh SW/FW

Ajťáci, vývojáři a inženýři, POZOR! Hledáte už dlouho zajímavou pozici a pořád a nic Vás nezaujalo?

My hledáme tohoto člověka:
1)Provádí analýzy, modelování a návrh softwaru/firmwaru, včetně programátorské dokumentace v souladu se zadáním a s požadavky zákonů a norem
2)Provádí návrh testovacích scénářů, testovacích rutin nebo provádí testování softwarových/firmwaru produktů.
3) Provádí konfigurace nebo instalace softwaru/firmwaru.
4)Zodpovídá za řádnou evidenci, verzování a ukládání softwarových/firmwarových produktů.
5)Na základě pověření nadřízeného se podílí na správě a údržbě vývojové infrastruktury.

Pokud vás zaujal tento inzerát, ozvěte se, ráda Vám k tomu zodpovím více informací.