Systémový inženýrl PARDUBICE

Pracovní náplň

Systémový inženýři! Potřebujeme právě Vás, pokud umíte:

1)Provádí komplexní inženýrskou činnost pro podporu životního cyklu systémů (od návrhu po likvidaci) v oboru elektrotechniky v souladu se zadáním a s požadavky zákonů a norem.
2)Na základě pověření nadřízeného se podílí na naplňování legislativně povinných požadavků na produkty nebo poskytované služby (např. certifikace výrobku).
3)Předkládá nadřízenému návrhy na modifikace produktového portfolia společnosti.
4)Zodpovídá za řádnou evidenci a řízení změn technické dokumentace.

A další činnosti...

Požadujeme

1)VŠ vzdělání technického směru (elektronika, elektrotechnika, automatizace, ICT), alternativně SŠ s praxí obdobné pozici a oboru min. 5 let;
2)Dokonalá orientace v radiolokační nebo radiokomunikační technice;
3)Měkké kompetence: zejm. samostatnost, důslednost, ovlivňování ostatních, řešení problémů
4)Zájem o seberealizaci a předchozí praktické zkušenosti v oblasti radiolokace nebo radiové komunikace.

Nabízíme

1)Dovolená 5 týdnů
2)Pružná pracovní doba
3)Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
4)Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě
5)Zdravotní volno