Auditor výrobků

Pracovní místo ( Auditor výrobků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost na pozici metrologa nebo výrobkového auditora? Umíte používat šupléru a siloměr? Hledáte pracovní uplatnění nedaleko Jičína? Už dále hledat nemusíte!

Jaká bude Vaše budoucí náplň práce?

- Plánování a provádění výrobkových auditů (interní a externí)
- Zpracování programu auditů a zodpovědnost za jeho aktualizace
- Koordinace tvorby a zpracování plánů nápravných a preventivních opatření pro řešení (odstranění) neshod ujištěných při auditu a sledujování jejich realizace
- Validace účinnosti přijatých nápravných a preventivních opatření

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám Váš životopis!