SERVISNÍ TECHNIK, SERVISNÍ TECHNIČKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK, SERVISNÍ TECHNIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, mzda dle praxe
- Pracovní náplň: údržba strojů a zařízení (kompresory a sušičky), servisní práce u zákazníka v tuzemsku i zahraničí (SK), montáž nových technologií.
- Požadujeme: ukončené SOU se strojním zaměřením, oprávnění dle vyhlášky 50/78,
ochota cestovat, řidičský průkaz sk. B, znalost základní práce s PC, slušné vystupování,
zkušenosti s kompresory výhodou.
- Nabízíme: příspěvek na stravování, mobilní telefon, tablet, 4 týdny dovolené + 5 dní sick days, příspěvek na životní/penzijní připojištění, každoroční valorizace mezd, čtvrtletní a roční prémie a další
- Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky
- V případě zájmu nás kontaktujte na emailovou adresu: dana.kohlertova@mondo.cz (pí. Kohlertová)