LABORANT / LABORANTKA VE VÝZKUMU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( LABORANT / LABORANTKA VE VÝZKUMU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 31415 Laboranti v biologických a příbuzných oborech
- Místo výkonu práce: Sokolská 581, Hradec Králové 500 05
- PP na dobu určitou 1 roku, nástup možný ihned
- Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání v oboru, zkušenosti s výzkumnými laboratorními metodikami v biomedicíně (např. praxe s buněčnými kulturami a tkáněmi, metodou western blot, izolace proteinů apod.), časová flexibilita, jelikož pracovní činnosti (experimenty) probíhají i mimo pracovní dobu, schopnost práce v kolektivu, zdravotní způsobilost a bezúhonnost, předpoklady pro vědeckovýzkumnou činnost, znalost anglického jazyka, znalost práce na PC
Nabízíme: práci ve špičkovém zdravotnickém zařízení, zajímavý zaměstnanecký benefitní program, aktivní podporu specializačního vzdělávání, platové podmínky podle platných předpisů
- Fakultní nemocnice Hradec Králové si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného uchazeče.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo osobně (Ústav klinické imunologie a alergologie FN HK), e-mail: ctirad.andrys@fnhk.cz