SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA

Pracovní místo ( SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 72121 Svářeči
- Místo výkonu práce: Humburky č.p. 2
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: svařování výrobků z ohýbaných bezjokujových plechů v tloušťkách 1 - 6 mm , svařování metodou 135 (CO2), úkolová práce
- Požadujeme: vyučení v oboru, znalost svařování metodou 135 (CO2, praxe vítána, svařování metodou 111 (elektrodou) a 141 (nerez) výhodou, ŘP sk. B a další C, T výhodou , spolehlivost, znalost čtení technických výkresů
- Nabízíme: platové ohodnocení dle praxe, jednosměnný provoz
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Prouzová Světluše, tel.: 731 658 384 (denně 8 - 14 hod), e-mail: prouzova@vyprachticky.cz