OŠETŘOVATEL / OŠETŘOVATELKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OŠETŘOVATEL / OŠETŘOVATELKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 53211 Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče
- Místo výkonu práce: Domov U Biřičky, K Biřičce č.p. 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.9.2019
- Náplň práce: Provádění jednotlivých výkonů základní a specializované ošetřovatelské péče klientům soc. služeb, např. úprava lůžka a jeho dezinfekce, základní hygienická péče a pomoc při podávání stravy.
- Požadujeme: SŠ vzdělání- střední zdravotnická škola v oboru všeobecná sestra, doložení dokladu o dokončeném vzdělání - ověřené (vše ověřené a přeložené do českého jazyka), očkování proti hepatitidě B, zdravotní (potravinářský) průkaz, trestní bezúhonnost, znalost ošetřovatelské práce ve zdravotnictví nebo u pobytové služby, znalost práce na PC, základní znalost českého jazyka
- Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný nepřetržitý provoz; příjemné pracovní prostředí, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; příplatky za soboty, neděle, svátky, noční směny; příplatek za ošetřovatelství a směnnost 2 900,-Kč, po zapracování osobní příplatek; profesní růst; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; možnost ubytování přímo v areálu organizace nebo v blízkosti Domova U Biřičky, příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím až do výše 13 000,-Kč
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (pondělí až pátek 8:00 - 15:30), kontaktní osoba: Páralová Lenka