HR ADMINISTRATIVA S AJ a NJ

Pracovní místo ( HR ADMINISTRATIVA S AJ a NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajímáte se o personalistiku a HR? Hovoříte plynně anglicky a německy? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na pozici HR ADMINISTRATIVA S NĚMČINOU a odstartujte svou kariéru v mezinárodní společnosti!

Vaší náplní práce bude:
* podpora zaměstnanců při práci s HR aplikacemi
* zodpovídání dotazů uživatelů týkající se fungování HR procesů (hodnocení, nábor, rozvoj a vzdělávání zaměstnanců)
* pomoc externím uchazečům s přihlašováním na volné pozice
* e-mailová a telefonická komunikace v angličtině a němčině
* analýza problémů týkající se správnosti dat, workflows, reportingu
* vytváření školících materiálů a školení zaměstnanců
* efektivní spolupráce v týmech v mezinárodním prostředí
* správa uživatelů (oprávnění)

Nástup: IHNED
Lokalita: Ostrava-Fifejdy
Mzda: 32 000 - 37 000 Kč/měs. dle zkušeností