PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ, absolventi vítáni

Pracovní náplň

Láka Vás práce na obchodním úseku v prestižní zahraniční firmě? Nebojíte se komunikovat v angličtině a máte rádi různorodou práci? Pokud ano, hledáme právě Vás na pozici Podpora obchodního oddělení. Práce je velmi komplexní a různorodá, využijete znalost angličtiny a budete spolupracovat v různých oblastech jako je obchod, nákup logistika. Společnost dává příležitost i čerstvým absolventům.

Zodpovídat budete zejména za:
* komunikaci s externími dodavateli a zákazníky
* včasné doručení zboží zákazníkovi
* správu objednávek
* fakturaci
* řešení případných reklamací
* podílení se na vyjednávání a cenových nabídkách
* podporu obchodních partnerů

Požadujeme

* velmi dobrá znalost anglického jazyka - denní komunikace se zahraničím
* zkušenosti v oblasti logistiky, zákaznického servisu, nákupu, expedice, příp. obchodu výhodou
* samostatnost
* výborné komunikační dovednosti
* aktivní přístup k práci

Nabízíme

* měsíční prémie v závislosti na Vašem výkonu
* 13. plat
* dotované závodní stravování
* flexibilní pracovní doba
* týden dovolené navíc
* příspěvek na penzijní pojištění
* firemní vzdělávání

Detaily nabídky PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ, absolventi vítáni

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát