TISKAŘ|VÝKONNOSTNÍ PRÉMIE + PŘÍPLATKY ZA PŘESČAS|AŽ 45 000 KČ|

Pracovní náplň

Máte zkušenosti v oblasti tiskařství a chcete pracovat v perspektivní společnosti, která patří ke špičkám v oboru? Pokud ovládáte čtyř a více barevné stroje a nevadí Vám 12 hodinové pracovní směny, zahrneme Vás velmi zajímavou mzdou a s tím spojenými příplatky a výkonnostními prémiemi.

Právě nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici "TISKAŘ|VÝKONOSTNÍ PRÉMIE|AŽ 45 000 KČ|".

Pracovní náplň:

* obsluha a seřizování tiskařského stroje
* zajištění výroby dle výrobního příkazu
* dodržování standardů kvality výroby
* dodržování výrobních a technologických postupů
* údržba technického vybavení

Požadujeme

* SOU polygrafické, vyučení v oboru tiskař nebo jiné odpovídající vzdělání v oboru polygrafie
* zkušenosti na čtyř a vícebarevných tiskařských strojích
* ochota pracovat ve 12 hodinovém směnném režimu

Nabízíme

* 22 dní dovolené
* moderní pracovní prostředí včetně strojů
* jazykové kurzy
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* příspěvek k narození dítěte
* společné firemní akce
* moderní pracovní prostředí, odpočinkové koutky