FEA INŽENÝR/SPECIALISTA - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

Jsi zkušený mazák či absolvent v oblasti statických, dynamických a pevnostních výpočtů a chceš pracovat pro úspěšnou mezinárodní firmu, která ti umožní další kariérní rozvoj? Pokud jsi odpověděl ANO, pak jsi pro nás ten PRAVÝ !!!

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici FEA INŽENÝR/SPECIALISTA - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň tvé práce:

- FEA statické a dynamické pevnostní výpočty komponentů
- návrhy změn konstrukce produktů na základě FEA výpočtů
- porovnávání a korelace FEA výpočtů s fyzickými testy
- komunikace s interními a externími zákazníky
- účast na interních a externích schůzkách

Požadujeme

- VŠ vzdělání technického zaměření
- anglický jazyka na komunikativní úrovni
- znalost metody konečných prvků, pružnosti, dynamiky a životnosti
- zkušenosti s FEA programy - Abaqus velkou výhodou
- umět si organizovat svůj čas, odolnost vůči stresu
- zákaznická orientace
- praxi s prací na PC
- řidičský průkaz – sk. B

Výhodou - VŠ vzdělání se zaměřením na pevnostní výpočty

Nabízíme

U nás budeš za svou práci náležitě odměněn.

- variabilní systém odměn
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní a penzijní připojištění
- možnost jak dál kariérně růst
- moderní pracoviště
- a mnoho dalšího...