PROGRAMÁTOR PLC/SCADA/LabVIEW| HOME OFFICE|

Pracovní náplň

JAVA, C++, C#, .Net, VB.Net, MS SQL + řídící systémy. Pokud ovládáte alespoň jeden programovací jazyk, máte možnost spolupracovat s mezinárodní IT společností a vyvíjet řídící systémy.

!!! TATO POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY !!!

Lákavé, ne? "PROGRAMÁTOR PLC/SCADA/LabVIEW| HOME OFFICE|

Náplň práce:
* vývoj SW nových řídicích systémů jednoúčelových strojů, výrobních linek a testovacích pracovišť
* zpracovávání podkladů pro nabídky
* spolupráce při dodávkách nových strojů a zařízení, uvádění strojů do provozu, koordinace projektové činnosti
* servisní činnost a technická podpora;
* školení zákazníků zaměřená na programování a údržbu řídících systémů.

Požadujeme

* VŠ vzdělání (elektrotechnika/IT)
* aktivní komunikace v anglickém jazyce
* znalost a zkušenosti s programováním řídicích systémů
* řidičský průkaz sk. B
* ochota stát se špičkou oboru a projet kus světa

Výhodou:

* znalost některého ze SCADA systému
* zkušenosti s programováním: WinCC, MAPS, FactoryTalk, Ignition apod.
* znalost programovacích jazyků: C#, .Net, VB.Net, MS SQL
* odborná způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6
* další cizí jazyk na komunikační úrovni

Nabízíme

* pracujte klidně z domu - u nás se do práce NECHODÍ (5 z 5 dní HOME OFFICE)
* notebook vám dáme k dispozici
* proplacení pracovních výjezdů do zahraničí a v ČR !!!
* za vaši práci navíc vás bohatě odměníme - proplácíme přesčasy !!!
* možnost uplatnit a zlepšit svou úroveň angličtiny - pracuje v mezinárodním týmu
* práce pro špičkové společnosti ve svém oboru (letecký průmysl, elektromobily, nápoje)
* pokud budete chtít, nemusí být tato pozice pro Vás konečnou - podporujeme talenty