INŽENÝR KVALITY|PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU|AŽ 45 000 KČ|

Pracovní náplň

Taje v oblasti kvality Vás lákají? APQP, PPAP, FMEA a podobné zkratky Vám řeknou víc než tisíc slov? Tak to budete naším INŽENÝREM KVALITY.

"INŽENÝR KVALITY|PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU|AŽ 45 000 KČ|"

Pracovní náplň:

* kontakt pro zákazníka pro oblast kvality a zajištění jeho požadavků
* řešení reklamací a rozbory reklamovaných výrobků
* sledování kvalitativních ukazatelů výroby
* vypracování nápravných opatření s cílem zlepšování procesu
* spolupráce se všemi podpůrnými útvary za účelem zlepšení kvality a efektivnosti výroby
* podpora náběhu změn ve výrobě

Požadujeme

* min. VOŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
* zkušenosti v oblasti kvality ve výrobě, ale šikovné absolventy si rádi zaučíme
* znalost nástrojů kvality (APQP, PPAP, FMEA, atd.)
* anglický jazyk na komunikační úrovni (reporting, komunikace s nadřízenými, zákazníky)
* dobrá znalost práce na PC MS Office – Excel, Word, Outlook atd.
*občasné cestování

Nabízíme

* příspěvek na dopravu
* příspěvek na stravování
* variabilní systém odměn
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na životní a penzijní připojištění
* možnost dalšího kariérního postupu
* zázemí silné společnosti