ASISTENT VÝROBY

Pracovní místo ( ASISTENT VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte pracovní uplatnění v oblasti procesního inženýrství a výrobních technologií, ale nemáte dostatečnou praxi? Nám to nevadí, spoustu věcí jsme schopni Vás naučit. Pokud se domluvíš anglicky a máš alespoň krátkou praxi a zkušenosti ve výrobní společnosti, nabízíme Vám šanci!

Co se od Vás očekává:
* kontrola podkladů ke zlepšení technologických procesů
* statistická vyhodnocení stability procesu a vedení záznamů
* technologická podpora při zkoušení forem a nových nástrojů
* zajištění kompletního technologického servisu
* kontrola údržby strojů
* kontrola inventur materiálů vstupujících do výroby
* příprava podkladů pro výrobní dokumentaci
* reporting