prodejce/kyně elektro

Pracovní místo ( prodejce/kyně elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Holešov
- prodej zboží, vyskládávání zboží do prodejny, manipulace s hotovostí
- Požadavky: vhodné i pro absolventy, práce na PC, komunikativnost, samostatnost, cílevědomost, spolehlivost, flexibilita
- PD: krátký/dlouhý týden, Po - Ne 9:00 - 19:00 hod., možnost zkráceného úvazku
- Benefity: 13. plat formou podílu na hospodářském výsledku, HM + prémie, výhodný firemní mobilní tarif i pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování, možnost poukázek pro sportovní vyžití, možnost profesního růstu, podnikové vzdělávání
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 20:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: lenka@karhan.cz