Finanční účetní

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Zajímavá a rozmanitá práce na plný úvazek, zahrnující administrativní zpracování přijatých faktur; účtování přijatých faktur; účtování vydaných faktur; administrativní podpora účtárny - evidence, přehledy, zakládání…
Požadujeme:
SŠ vzdělání ekonomického směru - obchodní akademie, ekon. lyceum; min 1 rok praxe na pozici účetní výhodou; dobrá znalost práce na PC v programech Microsoft (Outlook, Excel, Word), internet; znalost podvojného účetnictví a orientace v daňových zákonech; znalost německého nebo anglického jazyka výhodou; řidičský průkaz skupiny B výhodou; smysl pro přesnost, logické myšlení; organizační schopnosti ; schopnost učit se a rozvíjet své dovednosti v oboru; iniciativa, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost; loajálnost, flexibilita
Nabízíme:
zajímavá a různorodá práce v příjemném prostředí a dynamickém kolektivu; motivující finanční ohodnocení; široké spektrum firemních benefitů; zázemí stabilní společnosti; nástup možný ihned/dohodou
První kontakt: e-mailem