Řidič nákladního automobilu sk. C+E (volné víkendy, pouze ČR)

Pracovní místo ( Řidič nákladního automobilu sk. C+E (volné víkendy, pouze ČR) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
svoz živé drůbeže z farem v rámci ČR (výjezdní místo Trhový Štěpánov); obsluha mechanizovaného návěsu na přepravu drůbeže; noční práce
Nabízíme:
jízdy pouze v rámci ČR, volné víkendy; mzdu 45.000 až 55.000 Kč (oficiálně vykázané); náborový příspěvek 30.000 Kč; věrnostní bonusové prémie; roční odměna za plnění pracovního fondu až 20.000 Kč; zákonné stravné 2.000 - 2.500 Kč měsíčně; možnost ubytování na podnikové ubytovně; nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky, mobilní telefon, wellness poukázky
Požadujeme: Řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz (v případě potřeby možnost spolufinancovaní firmou)
První kontakt: e-mailem, telefonicky po - pá 8:00-17:00