Samostatní inženýři testování

Pracovní náplň

Alxasova Martina, e-mail: Martina.alxasova@ge.com

Popis pozice:
Dodržování technické specifikace motoru a požadavků na provedení zkoušky leteckého motoru.
Poskytnout studii proveditelnosti týkající se požadovaného testu, definovat rizika, navrhnout řešení.
Připravit testovací plán na základě požadavků na přístrojové vybavení a testovací mise.
Vytvořit a zdokumentovat testovací plán pro dílčí komponentu testovací platformy (např. DAQ, upevnění, instrumentace, EHS).
Sledovat provádění testu, sledujte data testu, vytvářejte denní zprávu o stavu testu.
Shromáždit data pro podporu vyšetřování problému. Účastnit se schůzek a poskytovat aktuální informace o problému.
Účast/usnadnění kontroly po testu, příprava prezentací.
Podílet se na Test Design Review.
Podpora a pomoc lidem zapojeným do testování motoru.

Pžedpoklady:
Magisterský titul v oboru leteckého nebo strojního inženýrství (nebo diplom technické střední školy se silnými zkušenostmi) nebo ekvivalent
Znalost leteckých motorů
Schopnost číst technické výkresy a specifikace
Plynulá angličtina