Assistant Manager akvizice nových zákazníků

Pracovní místo ( Assistant Manager akvizice nových zákazníků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopis zasílejte na e-mail: jana.jandova@sgleurope.cz
Stručný popis práce:
- Akvizice nových zákazníků
- Intenzivní podpora japonského managementu
- Udržování a prohlubování vztahů se současnými zákazníky
- Účast na konferencích japonské obchodní komory
- Zodpovědnost za obchodní výsledky svěřených zákazníků
- Reporting
- Nastavování obchodní strategie
- Precizní plnění stanovených KPI
Očekáváme:
- Japonský jazyk na úrovni rodilého mluvčího - slovem i písmem
- Zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky
- Plynná obchodní angličtina - slovem i písmem
- Dokonalá znalost japonského obchodního prostředí a japonské kultury
- Časová flexibilita umožňující časté služební cesty do zahraničí
- Zodpovědnost
- Skvělé komunikační schopnosti
- Prozákaznický přístup
Nabízíme:
- První smlouvu na dobu určitou 1 rok, dle výsledků,
- poté možnost prodloužení na dobu neurčitou
- Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a zkušenostem kandidáta
- Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
- 5 týdnů dovolené
- Perspektivní práce pro nadnárodní společnost