FEM Výpočtář

Pracovní náplň

Do R&D centra v Plzni hledáme nové kolegy, kteří se budou podílet na vývoji ZF produktů v oblasti pohonných systémů pomocí pevnostních a/nebo dynamických FEM výpočtů.

Co Vás čeká?
Příprava komplexních FEM modelů pro pevnostní a/nebo dynamické výpočty
Vyhodnocení výsledků včetně zhodnocení životnosti
Doporučení konstrukčních změn
Validace výsledků simulací na základě experimentálních dat
Podílení se na vytváření standardů výpočtových metod

Co byste měli mít?
VŠ vzdělání zaměřené na výpočty, strojírenství nebo jiný srovnatelný obor
Znalost mechaniky a nauky o pevnosti
Zkušenosti s FEM nástroji (např. HyperWorks, Ansys)
Komunikativní znalost angličtiny (budete denně komunikovat se zahraničními kolegy)
Schopnost práce v týmu i samostatné práce
Výhodou je znalost programování (např. VBA, Python, C) a znalost němčiny

Nabízíme:
Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
Spolupráci na mezinárodních projektech
Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
Příspěvek na jazykové vzdělávání
Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
Rozšířená možnost práce z domova a 25 dní dovolené
Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další