SW Tester Senior - automatizace

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s testováním SW a baví Vás technika? Nespokojíte se s tím, že Vás auto převeze z bodu A do bodu B, ale chcete vědět, jak to všechno funguje? Chcete vidět, že Vaše výsledky mají vliv přímo u našich externích zákazníků? Využijte možnosti utvářet novou kompetenční oblast SW testování v naší společnosti ke zefektivnění procesu testování SW.
Jako ZF Engineering již 15 let pracujeme na vývoji SW řešení pro nové generace automatických převodovek. Nyní se kromě této oblasti podílíme i na vývoji řídících jednotek pro podvozky, brzdy a invertory. Hledáme proto nového kolegu, který bude zodpovědný za komplexní nastavování automatizace testů na systémové úrovni.

Vaše úkoly:
Zodpovědnost za komplexní nastavování automatizace testů a zavádění automatizačních modelů
Analýza požadavků na SW a vyhodnocování jejich testovatelnosti
Vytváření specifikací testování SW na základě analýzy interních nebo zákaznických požadavků na SW
Nalezení vhodných způsobů testování, testování a ověřování složitější funkcionality SW, hledání chyb a jejich opravování podle aktuálních potřeb
Analýza stávajících a vývoj nových testovacích skriptů
Testování složitější funkcionality SW, hledání chyb a jejich opravování podle aktuálních potřeb

Váš profil:
3+ let zkušeností s testováním SW, výhodou zkušenosti z automotive a testováním embedded aplikací
Znalost podvozkové techniky
Angličtina na pokročilé úrovni, němčina výhodou (Budete zodpovídat za komunikaci s našimi zákazníky.)
Znalost programování (Python, Java), píšeme si vlastní automatizační skripty
Analytické myšlení, schopnost přemýšlet nad vě