PROVOZNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Pracovní místo ( PROVOZNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:21/3/2023
Náplň práce:
- nákup materiálu a vybavení pro středisko
- nákup potravin, léků, drobných předmětů z papírnictví a drogerie pro klienty
- doprovod klientů k lékaři, na procházky, výlety, nákupy
- převoz zdravotní dokumentace k lékaři a zpět
- převoz biologického materiálu
- komunikace s klienty doktory, úřady, lékárnou apod.
Požadujeme:
- předložení výpisu z RT
- řidičský průkaz sk. B
- komunikační schopnosti
- zkušenosti z práce s lidmi
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- empatii
- schopnost samostatné práce.
Nabízíme:
- pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
- příjemné pracovní prostředí
- pracovní smlouvu na dobu určitou (12 měsíců) s možností prodloužení
- předpokládaný nástup duben 2023.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 31.3.2023 elektronicky na e-mail vlastimil.petr@charitafm.cz Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých osobních údajů pro účely výběrového řízení.