PRACOVNÍK/CE ÚDRŽBY NÁSTROJŮ

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE ÚDRŽBY NÁSTROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce - demontáž nástrojů a zjištění rozsahu potřebných oprav, broušení nástrojů, montáž nástrojů po opravě, upnutí nástrojů do lisu, provádění preventivní údržby nástrojů, montáž nových nástrojů a odzkoušení nástrojů atd.
Požadujeme - vyučení v technickém oboru (zámečník, obráběč kovů, strojní zámečník, nástrojař apod.), manuální zručnost, orientace v technické dokumentaci, ochotu pracovat ve 2.směnném provozu, samostatnost, odpovědnost
Nabízíme - práce na hlavní pracovní poměr, směnný provoz PO-PÁ, zázemí profitující nadnárodní společnosti, stabilní zaměstnání v nově vybudovaném komplexu s moderním designem, zaškolení, čisté klimatizované pracoviště, závodní stravování, motivační odměny, příspěvek za odpracované roky, 23 dní dovolené
Nástupní mzda od 28.000,- Kč do 30.000,- Kč dle zkušeností a praxe, náborový příspěvek 20.000,- Kč.
Nástup možný ihned.