Mzdoví účetní

Pracovní místo ( Mzdoví účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rádi pracujete s čísly, máte zkušenosti s výpočtem mezd a zároveň vás baví práce s lidmi? Nebojíte se převzít zodpovědnost za výsledky své práce? Hodí se vám zkrácený pracovní poměr? Na této pozici budete důležitým článkem a zároveň významnou podporou pro naše kolegy.
Co bude vaší náplní práce?
? Vedení personální agendy svěřených dceřiných společností
? Zajištění inzerce volných pracovních míst, organizace a vedení přijímacích pohovorů
? Administrativa spojená s nástupy, průběhem zaměstnání a výstupy zaměstnanců
? Vedení mzdového účetnictví svěřených společností
? Zpracování podkladů pro měsíční výpočet mzdy
Co k této pozici budete potřebovat?
? SŠ vzdělání – ekonomického směru výhodou
? Minimálně 2 roky zkušeností na podobné pozici
? Znalost zákoníku práce a příslušné mzdové legislativy
Co u vás oceníme?
? Pečlivost, samostatnost a svědomitost
? Dobré komunikační schopnosti
? Uživatelská znalost práce v MS Office především excel
Co vám za to můžeme nabídnout?
? Zajímavou a pestrou práci, díky které se můžete seberealizovat. Budete hrát důležitou roli v naší společnosti. Práci na zkrácený úvazek 20 hodin týdně a k tomu odpovídající ohodnocení. Aby se vám dobře pracovalo, dostanete od nás telefon a notebook.
? Odměna při splnění ročních výkonnostních cílů
? K tomu je u nás samozřejmostí příspěvek na stravování ? 3 sick days ? 25 dnů dovolené ? MultiSport karta ? bezplatné či dotované vzdělávání ? dárek při významných životních událostech ? nabídka firemních akcí ? permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů.
Kdy a kde se k nám můžete přidat?
? Místo pro vás máme