Referent - referentka logistiky, expedient - expedientka

Pracovní místo ( Referent - referentka logistiky, expedient - expedientka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT - REFERENTKA LOGISTIKY, EXPEDIENT - EXPEDIENTKA
Náplň práce:
- Elektronická komunikace v anglickém jazyce
- Práce v IS Helios
- Vystavování zakázkových listů a jejich příloh
- Zadávání objednávek do systému
- Sjednávání termínů expedice se zákazníky
- Objednávání dopravy na smluvené termíny
- Reporty vedoucímu oddělení
- Spolupráce s ostatními zaměstnanci logistiky
Požadavky:
- Komunikace v Aj, alespoň na úrovni e-mailové korespondence
- Spolehlivost, zodpovědnost
- Komunikativnost
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování v závodní jídelně, stravenky
Svůj životopis prosím zašlete na e-mail: jakub.masarik@petergfk.com