EXPEDIENT MASA A UZENIN

Pracovní místo ( EXPEDIENT MASA A UZENIN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Jedličková Kamila Mgr., tel.: 702 197 409 (volejte Po 7-11hod., Út 7-15.30 hod., Čt 7-15.30 hod.), e-mail: kamila.jedlickova@bivoj.cz

Požadavky:
- praxe ve výrobní společnosti a zkušenosti z expedice pouze výhodou
- znalost práce na PC výhodou

Náplň práce: expedování zboží, obsluha expedičního systému a váhy pouze na JEDNU SMĚNU od 17.30-2.00 hod., práce s břemeny i nad 20 kg.

Nabízíme:
- půlroční odměny
- zaměstnavatelem dotované závodní stravování
- zaměstnanecké slevy na nákup masa a uzenin
- zvýhodněné volání pro zaměstnance a jejich rodiny
- příspěvek na penzijní připojištění
- jednosměnný provoz - směna od 17.30 - 2.00 hod. (ne-čt)
- práce na pracovní smlouvu v kmenovém stavu na dobu neurčitou
- nástup ihned nebo dohodou