Mistr odborného výcviku - obor Bižuterní výroba, Pasíř

Pracovní místo ( Mistr odborného výcviku - obor Bižuterní výroba, Pasíř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Smetanova 66, 466 01 Jablonec n. N., část. Podhorská, Jablonec nad Nisou

Požadujeme:
- komunikativní člověk s dobrými vyjadřovacími schopnostmi a ochotou učit se novým věcem
- zkušenost s vedením týmu či prací se žáky výhodou
- orientace v technikách výroby bižuterie - ketlování, návlek a další podobné
- znalost technik Tiffany, Fusingu a keramiky vítána
- DPS není podmínkou, lze dodělat po nástupu
- řidičské oprávnění skupiny B vítáno

Pracovní smlouva je uzavřena na dobu určitou, pokud se zaměstnanec osvědčí, bude změněna na dobu neurčitou. Plat dle délky praxe.

Pracovní poměr na plný i zkrácený úvazek (15 - 35 vyúčovacích hodin týdně).

Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, příspěvek dětem na tábor.

Abychom Vás zařadili do výběrového řízení, pošlete na uvedený email životopis a krátký motivační dopis.

Kontakt: e-mailem