Psycholog

Pracovní místo ( Psycholog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pedagogicko-psychologická poradna v Plzni přijme Psychologa
Pracoviště: Pedagogicko-psychologická poradna Plzeň-město a Tachov
Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské, magisterské, obor psychologie
Platové podmínky odpovídají platovým tarifům ve školství - 12. Platová třída (32 800,- Kč). Stupeň se odvíjí od délky praxe v oboru

Požadavky: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru, flexibilita, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost k výkonu činnosti, schopnost a zájem pracovat samostatně i v týmu, spolehlivost, praxe v oboru vítána, ale není podmínkou, řidičský průkaz skupiny B vítán.
Nástup možný dle dohody.
Uchazeče prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu na e-mailovou adresu:
irena.prikazska@pepor-plzen.cz