Peer konzultant

Pracovní místo ( Peer konzultant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP s II. i III. stupněm invalidity!

Hledáme nového/novou kolegu/kolegyni, na pozici peer konzultant s pracovním poměrem na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.
Co vás čeká: předávání svých zkušeností s duševním onemocněním dalším lidem, podpora klientů v procesu zotavování se na základě vlastního příkladu a své motivace, aktivní práce se svým příběhem
Co nabízíme: práci na 0,5 úvazku (20 hod./týden) v neziskové organizaci poskytující kvalitní sociální služby pro lidi s duševním onemocněním v Hlinsku, možnost osobního rozvoje, podpora vlastního procesu zotavování se, zázemí stabilní organizace s dlouholetou tradicí, pružnou pracovní dobu, 25 dnů dovolené, podporu externího supervizora, prémie
Požadavky: vlastní zkušenost s duševním onemocněním, porozumění svojí nemoci a svému procesu zotavování se a ochota o svém onemocnění mluvit, stabilizovaný zdravotní stav, chuť pracovat v týmu sociálních pracovníků a získávat nové zkušenosti, umět pracovat s počítačem, řidičský průkaz

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete do 10. 3. strukturovaný životopis a motivační dopis na výše uvedenou e-mailovou adresu. Poté Vás budeme kontaktovat a domluvíme si termín osobního setkání.